KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14401040
nr 1440 1040
Josep Vallribera
(f. 1937), Spanien
Oljemålning, Signerad, daterad 1995, komposition. Olja på duk, 180x135cm, oramad
Josep Vallribera, spansk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
6.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:05:11
14/12 12:53:52